Tabletki na masę mięśniową: Ranking TOP 3

trening na masę

Szerokie ramiona, duże bicepsy oraz umięśniony tors to marzenie każdego mężczyzny. Proporcjonalna i umięśniona sylwetka wzbudza respekt i podziw, świadczy o sile, a także działa na kobiety jak magnes. Jednak osiągnięcie celów sylwetkowych nie jest takie proste. Przyciągająca oko muskulatura to efekt długich godzin spędzonych na siłowni, hektolitrów wylanego potu, diety oraz suplementacji. A co, jeśli upragnione efekty dałoby się osiągnąć szybciej, łatwiej i w dodatku naturalnie? Odpowiednie wsparcie w procesie budowy tkanki mięśniowej jest niezwykle ważne, dlatego przygotowałem ranking suplementów na masę mięśniową, które działają

Z pewnością wiesz, że trening, dieta oraz regeneracja to rzeczy, bez których nie zbudujemy masy mięśniowej. Niemniej jednak istnieją produkty, które pozwalają zwiększyć energię i moc podczas ćwiczeń, przyspieszyć regenerację i co najważniejsze – przyspieszyć proces budowy masy mięśniowej.

W ciągu swojej wieloletniej przygody z siłownią przetestowałem wiele produktów i suplementów. Moje doświadczenie, kontakt z trenerami oraz opinie użytkowników Internetu pomogły mi stworzyć niezależne zestawienie, które dziś oddaję w Wasze ręce. Dlaczego warto postawić właśnie na te produkty? Ponieważ są naturalne, działają skutecznie i na wielu płaszczyznach, pozwalają zmaksymalizować efekty i wyciągnąć z treningów 100%. Przekonaj się zatem, jakie są najskuteczniejsze suplementy na masę i stań się architektem swojego ciała!

1. BULK EXTREME

Bulk Extreme to absolutny przebój wśród suplementów na masę i produkt, który – jak żaden inny – zasługuje na najwyższe miejsce na podium. Przede wszystkim jest to suplement całkowicie naturalny i niezwykle skuteczny. Producent zastosował tu aż 13(!) składników, które działają na zasadzie synergii, pomagając dzień po dniu zwiększyć masę mięśniową. To świetny produkt, który działa bez względu na poziom zaawansowania. Jego korzyści doceniają zarówno profesjonalni sportowcy, jak również osoby trenujące amatorsko np. w domu. Szczegóły znajdziesz na stronie producenta.

Kompleks składników zawarty w Bulk Extreme:

 • Pomaga zmaksymalizować przyrost masy mięśniowej.
 • Pozwala zwiększyć siłę, a co za tym idzie – wykonać wszystkie powtórzenia w serii poprawnie technicznie.
 • Daje efekt pompy mięśniowej i pozytywnego kopa do treningów.
 • Pomaga poprawić sprawność umysłową i fizyczną.
 • Wspiera i przyspiesza regenerację potreningową.
 • Redukuje uczucie zmęczenia i znużenia.
 • Wspomaga funkcje seksualne i korzystnie oddziałuje na libido.

Bulk Extreme spełnia bardzo ważne zadanie w rozwoju masy mięśniowej i adaptacji treningowej. Zawiera innowacyjny składnik Momordicin® [ekstrakt z melona gorzkiego], który – jak pokazują badania – wspomaga proces rozwoju muskulatury. A to dopiero jeden z 13 składników.

Bulk Extreme to produkt w kompaktowym, poręcznym opakowaniu. Możesz go zabrać i stosować gdzie chcesz: w domu, na siłowni, w czasie wakacji czy podczas wyjazdu służbowego.

Na podstawie swojego doświadczenia, a także w oparciu o recenzje, opinie oraz zalecenia trenerów, zdecydowanie rekomenduję ten produkt jako numer 1 na masę mięśniową. Dieta jest niezwykle ważna, trening i regeneracja to podstawa, ale dopiero z Bulk Extreme osiągnąłem szybki progres siłowy i zyskałem kilkanaście kilogramów beztłuszczowej masy mięśniowej. Rewelacja!

Rafał (Zdrowomaniak) – autor artykułu

PROMOCJA!

Producent na swojej stronie internetowej oferuje promocję. Szczególnie korzystnie wypada 3 + 3, gdzie zamawiając 3 opakowania, 3 dodatkowe opakowania otrzymasz za darmo.

bulk extreme

Bulk Extreme: podsumowanie

Liczba kapsułek w 1 opakowaniu90 kapsułek
Wydajność30 dni suplementacji
Dzienna porcja3 kapsułki
Efektywność 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Szybkość działania5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Trwałość rezultatów5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Bezpieczeństwo5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena👉 W promocji nawet 99 zł

2. MASS EXTREME

Mass Extreme to drugi suplement diety w rankingu. Mamy tu do czynienia z produktem, którego nazwa wskazuje na ekstremalne działanie. Powód? Mężczyźni wybierają Mass Extreme, ponieważ produkt ten pozwala budować masę mięśniową zdrowo, proporcjonalnie i w szybkim tempie, pozwalając wyciągnąć maksimum możliwości z każdego treningu. Co ważne, produkt ten – podobnie jak Bulk Extreme – zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Mass Extreme to produkt posiadający formę wygodnych kapsułek. Zamknięto w nich aż 9 składników, które wzajemnie uzupełniają się, tworząc rewelacyjny wspomagacz budowy masy mięśniowej.

Kompleks składników zawarty w Bulk Extreme:

 • Ułatwia budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Pomaga wyrzeźbić sylwetkę.
 • Zwiększa pokłady energii niezbędnej do ćwiczeń.
 • Pomaga zwiększyć siłę oraz poprawić wytrzymałość.
 • Wspiera efekt pompy mięśniowej.

Według deklaracji producenta – produkt pomaga zwiększyć masę mięśniową aż o 96%. Wielopoziomowe działanie Mass Extreme sprawia, że progres siłowy oraz efekty treningów widoczne są z treningu na trening.

Mass Extreme: podsumowanie

Liczba kapsułek w 1 opakowaniu120 kapsułek
Wydajność30 dni suplementacji
Dzienna porcja4 kapsułki
Efektywność 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Szybkość działania5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Trwałość rezultatów5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Bezpieczeństwo5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena👉 W promocji nawet 95 zł

3. TITANODROL

Trzeci produkt w rankingu tabletek na masę to Titanodrol. I podobnie jak w przypadku poprzedników, również i ten produkt został wyprodukowany wyłącznie z naturalnych składników, które wspomagają szybki proces budowy masy mięśniowej. Regularne stosowanie kapsułek Titanodrol pozwala zwiększyć siłę oraz wytrzymałość, co z kolei przekłada się na cele sylwetkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu lub kupić Titanodrol? Zajrzyj na oficjalną stronę producenta.

Kompleks składników zawarty w Titanodrol:

 • Pomaga przyspieszyć proces budowy masy mięśniowej.
 • Przyspiesza proces regeneracji potreningowej.
 • Zwiększa pokłady energii.
 • Wspiera męskie libido.
 • Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Mężczyźni aktywni fizycznie uwielbiają Titatondrol, ponieważ jest to produkt naturalny stworzony na bazie 9 składników aktywnych. Regularne stosowanie produktu pozwala budować masę mięśniową w szybszym tempie..

Titanodrol: podsumowanie

Liczba kapsułek w 1 opakowaniu60 kapsułek
Wydajność30 dni suplementacji
Dzienna porcja2 kapsułki
Efektywność 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Szybkość działania4/5 ⭐⭐⭐⭐
Trwałość rezultatów5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Bezpieczeństwo5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena👉 199 zł (1 opakowanie + 1 opakowanie GRATIS!)

W jakim celu stworzyliśmy ranking tabletek na masę mięśniową?

Wszystkie osoby trenująco siłowo mają na względzie jeden cel – zmaksymalizować efekty ćwiczeń i osiągnąć cele sylwetkowe w jak najkrótszym czasie. Oczywiście najlepiej zrobić to „z głową” i zdrowo, dlatego w tym celu należy odpowiednio dobrać suplementację.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które wspierają proces budowy masy mięśniowej. Niestety kiedy przyjrzymy im się nieco bliżej, okazuje się, że wcale nie są to produkty wysokiej jakości. Często mają ubogi skład, są stworzone z niskiej jakości substancji lub ich skład nie spełnia oczekiwań. Dlatego właśnie powstał nasz ranking suplementów na masę. Wyłoniliśmy w nim 3 produkty, które dostosowane są potrzeb każdej osoby trenującej siłowo. Numerem 1 jest tutaj Bulk Extreme, który zawiera Momordicin®. Jest to ekstrakt, którego skuteczność została potwierdzona badaniami. Nie ma tu zatem miejsca na przypadkowość.

Produkty z powyższego rankingu cieszą się bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród sportowców-amatarów, jak i profesjonalistów. Dzięki naszemu rankingowi wiesz już, jakie produkty na masę warto stosować. Pamiętaj, że połączenie suplementacji z dietą oraz treningami zapewni Ci najlepsze rezultaty!


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *